TEKSAS
0 0 0 0 1 3 3 0 X 7 9 0

W: Hansenas (2-0)
L: Camden Sewell (2:1)

HUSTONAS – Nr. 6 Tenesio klubas pralaimėjo pirmąsias rungtynes ​​šiame sezone ir 7:2 nusileido rezultatu 7. 1 Teksase penktadienio vakarą Minute Maid Park Hiustone.

Volai (8-1) puikų pasirodymą ant piliakalnio iš naujoko dešiniojo Chase’as Burnsastačiau „bullpen“ nesugebėjo sulaikyti „Longhorns“ rikiuotės antroje žaidimo pusėje, šeštajame ir septintajame padavimais atidavė šešis važiavimus.

Burnsas buvo fenomenalus „Big Orange“ žaidėjui – naktį jis įmušė 10 mušėjų. Tenesio valstijos miestelio Gallatino žaidėjas leido tik vieną kartą atlikti du smūgius, o po penkių padavimų buvo pakilęs.

Teksaso žaidėjas Pete’as Hansenas taip pat buvo įspūdingas, sulaikęs pavojingą UT komandą, nepaisant to, kad atidavė keletą sunkiai atmuštų kamuolių. Kairysis veteranas išsklaidė penkis smūgius ir atidavė tik vieną važiavimą, o iš šešių padavimų atmušė penkis, kad iškovojo pergalę ir pagerino rezultatą iki 2:0.

Tai buvo Tenesio užsakymo apačia, kuri turėjo didžiausią sėkmę, sudėjus penkis iš septynių komandos smūgių naktį. Evanas Raselas ir Cortland Lawson abu žaidė 2 prieš 4 su RBI Jaredas Dikis taip pat užfiksavo bazinį smūgį, pratęsdamas savo smūgių seriją iki septynių rungtynių.

Drew Gilbert „Vols“ taip pat žaidė solidžiai, pasiekdamas pagrindą visose keturiose savo pasirodymuose, kai buvo sumuštas dvi aikštelės, pasitraukė ir įrašė singlą.

Po keturių be įvarčių padavimų ir kai kurių dominuojančių metimų abiejose pusėse, Russellas atidarė įvartį solo smūgiu penktajame kėlinyje ir išvedė Vols į priekį 1:0. Leksingtone, Tenesio valstijoje, gimtoji išplėšė pirmą aikštelę, kurią pamatė į dėžę, sėdinčią kairiajame lauke savo trečiajam metų namų žaidėjui.

„Longhorns“ (10:0) atsakė iš karto, žaisdamas vienu iš namų, kai Trey Faltine’as išlygino rezultatą savo antruoju tolimu kamuoliu šiais metais.
Teksasas pirmą kartą pirmavo šiame žaidime trimis eismais šeštajame kėlinyje ir išsiveržė į priekį 4:1.

„Vols“ sumažino atsilikimą iki dviejų, kai Lawsonas atsidūrė septintajame taške, tačiau paliko du varžovus įstrigo įvarčio pozicijoje, kad užbaigtų pamainą. UT žaidimo bazėje paliko devynis bėgikus.
„Longhorns“ įveikė žaidimą dar vienu triju tašku septintosios dalies apačioje ir išsiveržė į priekį 7:2.

Aaronas Nixonas užfiksavo paskutinius šešis Teksaso išėjimus, kad užbaigtų žaidimą. Antro kurso dešiniarankis turėjo keletą perbraukimų, kad įspraustų į aštuntuko viršų pakrautas bazes, ir leido tik vienam pagrindiniam bėgikui, o išmušė keturis.

KITAS: Šeštadienį „Vols“ tęs savo savaitgalį „Shriners Children’s College Classic“ turnyre prieš „Baylor“. Pirmoji aikštelė numatyta 16 val. ET. Gerbėjai gali žiūrėti žaidimą MLB tinkle arba transliuoti žaidimą Astros.com, Astros Twitter, Facebook ir YouTube paskyrose bei MLB programėlėje. Bilietus į žaidimus galite įsigyti paspaudę ČIA.

PAŽYMI

Pirmakursio FENOMAS: Tenesio pirmakursis Chase’as Burnsas parodė, kodėl jis buvo vienas geidžiamiausių naujokų savo pasirašymo klasėje. Tikras pirmakursis pasiekė karjeros rekordą, penktadienio vakarą prieš „Longhorns“ patyręs 10 smūgių ir per penkis darbo padavimus leido tik vieną kartą nubėgti dviem smūgiais ir vieną eiti. Burnsas tris kartus smūgiavo į šoną ir vienu metu užfiksavo septynis iš eilės smūgius.