2 geriausi šeštadienio statymai, įskaitant dolerius prieš „Timberwolves“, „Pistons“ vs. „Cavaliers“ (kovo 19 d.)

Nors krepšinio pasaulis vis dar prilipęs prie kovo beprotybės, NBA ir toliau šurmuliuoja artėjant posezoniui.

Šeštadienio šiferis yra lengvas ir tik keturios rungtynės, bet tai nereiškia, kad nėra jokios vertės. Mūsų analitikai turi rekomendacijų dėl dviejų žaidimų, įskaitant bendrą „Bucks-Timberwolves“ ir „Pistons-Cavaliers“ žaidėjo rekvizitus.

Štai mūsų du geriausi šeštadienio NBA statymai.

NBA šansai ir pasirinkimas

Milvokio „Bucks“. Minesotos „Timberwolves“.

Lygos leidimas

Raheemas Palmeris: Milvokio „Bucks“ ekipa šiuo metu yra čempionato formoje ir laimėjo aštuonias iš paskutinių devynių rungtynių, kai Giannis Antetokounmpo atrodo kaip MVP kandidatas.

Jie susigrums su Minesotos „Timberwolves“ komanda, kuri po „Visų žvaigždžių“ pertraukos yra 10:2 ir per tą laikotarpį yra lygoje pirmaujanti 12,5 grynojo reitingo.

Abi šios komandos apšviečia švieslentę ir po pertraukos užima pirmą ir antrą vietą puolimo reitinge, kai „Bucks“ pelnė 122 taškus per 100 kamuolių, o „Wolves“ – 121.

Nepaisant to, šansų formuotojai ne veltui atidarė šią sumą ties 243, nes galime tikėtis susišaudymo tarp dviejų komandų, kurios nuo pertraukos taip pat patenka į trejetuką pagal tempą.

Mano skaičiai rodo, kad šiame žaidime yra 250, todėl šioje vietoje žaisiu pergalę, nes galime tikėtis, kad šios dvi komandos per savaitę, kai gynybai visoje lygoje stengsis sustabdyti priešingus puolimus, pasieks aukštus puolimo rezultatus.

„Grįžti į turinį“

Detroito „Pistons“ prieš Klivlando „Cavaliers“.

Pasirinkti
Cade Cunningham Virš 31,5 PRA
Knyga
DraftKings
Tipoffas
20 val. ET

Joe Dellera: Tikimasi, kad Cade’as Cunninghamas šįvakar grįš po kelių paskutinių rungtynių dėl su COVID nesusijusios ligos. Iki šių pralaimėjimų jis buvo absoliučiai plėšomas – vidutiniškai pelnydavo 22,3 taško, atkovodavo 7,5 kamuolio ir atlikdavo 10 rezultatyvių perdavimų.

Jis susiduria su „Cavaliers“ komanda, kuri puikiai gynė, bet neturi Jarretto Alleno, kuris padėtų apginti vidų. Tai nebūtinai tiesioginis rezultatas, tačiau „Cavaliers“ gynyba per pastarąsias dvi savaites nukrito iš penktos geriausios lygos sezono vietos iki vos 12-os pagal „Cavaliers“ stiklų valymą.

Cunninghamas kyla į viršų ir, nors tikėtina, kad jis nelaimės geriausio metų naujoko, šį vakarą jis tikrai gali mums padovanoti rekvizitus. Jo atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų linija šiandien yra 31,5, o per šį laikotarpį jis įveikė aštuonias rungtynes ​​iš 10 paskutinių rungtynių ir surinko 29 taškus. Jis buvo neįtikėtinai efektyvus ir per šią atkarpą vidutiniškai pasiekė 35,8 PRA.